Neden milletvekili olmak istediğini böyle özetledi…

Ana Sayfa » BASINDAN » Neden milletvekili olmak istediğini böyle özetledi…

nuri-okutan-mhp-ısparta-milletvekili-adayıAslen Eğirdirli olan ülkenin bir çok illerinde Valilik görevinde bulunan şu anda ise Merkez Valisi iken istifa ederek MHP’den Milletvekili Aday Adaylığına başvuran Nuri Okutan ilk kez konuştu.

MHP’den Isparta Milletvekili Aday Adayı olan Merkez Valisi Nuri Okutan “ülkemin bir çok yerinde hizmet ettim. Şimdi ise daha çok hizmet etmek için adayım” dedi.

Valilik yaptığı dönemde bilgi, birikim ve tecrübeleri ile bu göreve hazır olduğunu belirten Okutan “Genel Merkezin de takdiri ile memleketim Isparta’dan aday olmak istiyorum. Ve milletime ve memleketime en iyi hizmet etme gayreti içinde olacağım “ dedi.

kaynak: haber32

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Mustafa Kemal Atatürk
  • Ali ÖNALSizinle ilgili okuduğum her yazıda saygım daha da artıyor. Saygılarımla
  • Ali Faik BulutBenim hayalim liyakat sisteminin geçerli olduğu bir Türkiye de yaşamak , Zenginin değil eğitimli olan kişinin daha önemli olduğu bir Türkiye görmek. Şehirlerimizi beton yığını içinde değil büyük meydanların , parkların içinde görmek. Eğitim sistemini
  • mustafa ceikbaskimsenin ötekilestirilmedigi, herhezin huzur icinde yasadigi, adaletin güvenilir oldugu , gelecek tereddüdü yasamadan ve herkesin hakkiyla rizkini kazanan bir ülke istiyorum.ayrica ortadogu macarasina karismaya nbir ülke

FACEBOOKTA BİZ